Felicitas AS ble etablert i 2017 av Knut O. Christensen og Hans-Erik Maack.  Vi leverer  tjenester til bedrifter innen hele verdikjeden for å hjelpe mennesker å lykkes. Vi skaper produktivitet gjennom glede og mestring. Vårt motto:

 

«Det handler om mennesker – Alltid!»

 

Vårt Team

Knut O. Christensen

Styreleder/ Partner

Leveranseområder:
Coaching
Teamutvikling
Omstilling
Lederutvikling

Mobil: +47 90895435

E-post: knut@felicitas.no

Les mer om meg på LinkedIn

Maja Waage 

Seniorrådgiver

Leveranseområder:
Rekruttering/ Executive Search
Teamutvikling
Omstilling
HR for Hire

Mobil: +47 93203821

E-post: maja@felicitas.no

Les mer om meg på LinkedIn

Hans-Erik Maack

Daglig leder/ Partner

Leveranseområder:
Rekruttering/ Executive Search
Teamutvikling
Omstilling
HR for Hire

Mobil: +47 46330000

E-post: hans-erik@felicitas.no

Les mer om meg på LinkedIn

Merete Holtet

Seniorrådgiver

Leveranseområder:
Coaching
Teamutvikling
Omstilling
HR for Hire

Mobil: +47 97024888

E-post: merete@felicitas.no

Les mer om meg på LinkedIn

Emilie Sonesen

Researcher

Leveranseområder:
Rekruttering
Teamutvikling
Omstilling
HR for Hire

Mobil: +47 46505465

E-post: emilie@felicitas.no

Les mer om meg på LinkedIn

Helene Stokka

Researcher

Leveranseområder:
Rekruttering
Teamutvikling
Omstilling
HR for Hire

Mobil: +47 45663142

E-post: helene@felicitas.no

Les mer om meg på LinkedIn